Як зробити так, щоб ваша ідея вийшла за межі країни:
успішне підприємництво

28 вересня о 18:30 Проект ЄС та Східного партнерства Культура і креативність та Конгрес Активістів Культури (Congress of Cultural Activists) запрошують на зустріч Конгрес Клубу з канадським експертом, тренером, проектним менеджером та дослідником з підприємництва, організаційного розвитку та онлайн технологій у сфері культурних та креативних індустрій Лідією Варбановою.
Тема зустрічі: Міжнародне підприємництво в культурній сфері: фінансування проектів, фандрейзінг та інформаційні кампанії.
Ви дізнаєтесь про:
• міжнародне підприємництво та інновації у сфері фінансування проектів, фандрейзінгу та інформаційних кампаній в культурній сфері (мистецтві);
• як зробити так, щоб ваша ідея вийшла за межі країни: з чого розпочати успішне підприємництво в міжнародному контексті?
• оцінку можливостей своєї організації та фінансове забезпечення;
• реальні приклади з професійного 20-річного досвіду у понад 50-ти країнах світу.

У ході зустрічі Лідія Вербанова презентуватиме свою нову книгу “Міжнародне підприємництво в мистецтві”.
Коли: 28 вересня о 18:30
Де: Port creative hub, вулиця Набережно-Хрещатицька, 10А
Карта: http://bit.ly/port_map
Кому буде цікаво: культурним менеджерам, журналістам, студентам, митцям
Мова зустрічі: російська
Вхід вільний, вітається благодійний внесок на події на підтримку розвитку простору. Оскільки кількість місць обмежена, прохання заповнити коротку реєстрацію до 27 вересня за посиланням http://bit.ly/registr_verbanova. Увага! Вхід в простір обладнано залізними сходами – будь ласка, також вкажіть в формі, якщо знадобиться допомога при підйомі.
Додаткова інформація про спікера:
Лідія Варбанова має 20-річний досвід роботи міжнародним консультантом, тренером та дослідником у більш ніж 50-ти країнах світу. У сфері компетенцій: політична стратегія та розвиток, міжнародне підприємництво, інновації, організаційний розвиток та онлайн технології з акцентом на мистецтві, культурних та креативніх індустріях. Лідія є професором провідних університетів Європи та Канади, лауреатом багатьох міжнародних премій та нагород. Є автором книг: “Стратегічний менеджмент в мистецтві”(2013), “Міжнародне підприємництво в мистецтві” (2016).
Про програму
Програма ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» покликана забезпечити підтримку культурних та креативних секторів і збільшити їхній внесок у сталий гуманітарний та соціально-економічний розвиток в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні. Програма спрямована на проведення практичних досліджень, внесок у розробку стратегій і реформ, тренінги для модернізації культурного сектора, надання можливостей для міжнародного культурного співробітництва та підвищення розуміння ролі культури. Сайт: http://www.culturepartnership.eu/