Один з чинників роботи Конгресу – співпраця. Час від часу ми будемо розказувати про українські проекти наших західних партнерів. Перший герой цієї рубрики – Arnaud Lumet, фінансист і фотограф із Люксембургу. Ми познайомились з Арно за часів Майдану, він вражений революційним духом і жагою до змін серед українців, а ми були здивовані його теплим ставленням, відкритістю й захопленням нашою культурою та країною. У 2014 році ми провели наш перший Конгрес Активістів Культури, Арно був одним із експертів з Європи, який не тільки сам приїхав , але й запросив свою колегу фотографа з Ісландії. Його особливо зацікавила доля української музики і згодом із українськими колегами вони створили сайт присвячений промоції українських виконавців й гуртів на Заході.
Musicuax – це некомерційна організація, створена з метою розвитку української музики за кордоном для осягнення нової аудиторії і фахівців по всьому світу.
За допомогою інтелектуальних стратегій, організація прагне об’єднуватися з професіоналами в усьому світі і розвивати музичну індустрію всередині і за межами України.

Детальніше про музичний проект: http://musicuax.com/

Інтерв’ю з Арно: http://projects.platfor.ma/arno-lumet/