“Моє дитинство” – перший міжнародний кінопроект в рамках якого було організовано і успішно завершено дві компанії по збору коштів за принципом краудфаундингу (від англ. crowd — «громада, гурт, юрба», funding — «фінансування»): на вітчизняній – “Велика ідея” та найбільшій платформі у світі – “Кікстартер”.

офіційний вихід кінотрилогії заплановано на січень 2017 р.

22 грудня відбудеться другий показ трьох частин міжнародного кінопроекту “Моє дитинство”.
початок заходу о 18.00
Проект “Моє дитинство” об’єднав три короткометражні ігрові фільми – “Кров”, “Мужицький ангел” та “Мій університет”, зняті в Україні, Грузії та Італії за мотивами оповідань Степана Васильченка, Нодара Думбадзе та Ніно Палумбо. Автор проекту – Ірина Правило, український режисер, продюсер.
Перша частина трилогії – фільм “Кров”, знятий на чорно-білу плівку, став першим кінопроектом Україна-Грузія, ініційований українською стороною, за часи незалежності та першим міжнародним проектом КНУТКіТ ім.І.К.Карпенка-Карого. Друга частина – картина “Мужицький ангел”, це унікальний приклад поєднання ігрового кіно та анімації. При створенні останньої було використано принцип перекладки, ретельно розробленої на західноукраїнському етнографічному матеріалі. Зйомки третьої частини кінотрилогії – фільму “Мій університет”, за мотивами оповідання італійського письменника Ніно Палумбо, відбулись у жовтні 2014 року в Тоскані, Італія. Фільм знято на кольорову кіноплівку KODAK, придбану за власний рахунок режисера. На разі – це один з небагатьох українських фільмів, знятих на плівку останнім часом.
Головна тема трилогії – становлення особистості піднімає важливі питання: повернення до найвищих людських та сімейних цінностей; гармонійного існування духовного та фізичного життя; звернення до традицій та звичаїв. Головні герої – хлопці віком 6, 11 та 15 років вчаться розрізняти добро і зло, відчувають силу рідної крові та стають на шлях самовизначення та усвідомлення свого покликання.