Запрошуємо вас відвідати зустріч Конгресу Активістів Культури з експерткою Програми ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» – Ануш Беглоян.
Ануш Беглоян, MBA, досвідчена професіоналка з 20-річним досвідом в управлінні зв’язків з громадськістю та адвокаційних проектів. Ануш працювала зі Світовим банком, ООН та РЄ у сфері проектування та реалізації громадських кампаній, як в якості співробітника так і в якості незалежного консультанта. Вона є автором наукових і професійно-технічних курсів по міжособистісним комунікаціям, корпоративному PR і маркетингу Французького університету Вірменії та Єреванського державного університету. Тренує молодих політиків, урядовців, лідерів НУО в інформаційно-пропагандистській діяльності та комунікаціях. Ануш володіє великим практичним досвідом створення альянсів і поширення ідей через традиційні та соціальні медіа, а також шляхом запуску творчих багатоступінчастих мобілізуючих кампаній.
Коротка реєстрація на подію http://goo.gl/forms/EmcK9eVNeVJ7HGp42
Про партнера зустрічі:
Програма ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» покликана забезпечити підтримку культурних та креативних секторів і збільшити їхній внесок у сталий гуманітарний та соціально-економічний розвиток в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні.www.culturepartnership.eu
Приймає зустріч  Музей Сновидений в Киеве / Museum of Dreams in Kiev